Unisex Sunglasses Thom Browne TB015LTDBLKGR Ø 62 mm
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Guaranteed Safe Checkout
PRODUCT DISCRIPTION:
If you are looking for new market trending items, we present the Unisex Sunglasses Thom Browne TB015LTDBLKGR Ø 62 mm!
  • Type: Unisex Sunglasses
  • Protection: Protect against 100% of the UV rays (UV400)
  • Gender: Unisex
  • Lens material: Polycarbonate
  • Colour: Grey
  • Material: Titanium
  • Lens Colour: Grey
  • Includes: Includes brand case or cover
  • Bridge: 15 mm
  • Legs: 144 mm
  • Lenses: Ø 62 mm