Child Sunglasses Porsche Design P8345-50E Blue Ø 50 mm
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Guaranteed Safe Checkout
PRODUCT DISCRIPTION:
If you are looking for new market trending items, we present the Child Sunglasses Porsche Design P8345-50E Blue Ø 50 mm!
  • Gender:
    • Children's
    • Unisex
  • Protection: Protect against 100% of the UV rays (UV400)
  • Type: Child Sunglasses
  • Colour: Blue
  • Material: Titanium
  • Includes: Includes brand case or cover
  • Bridge: 18 mm
  • Legs: 140 mm
  • Lenses: Ø 50 mm