Superautomatic Coffee Maker Philips Series 2200 EP2230/10 Black 1500 W 15 bar 1,8 L
inkl. MwSt. Versand wird beim Checkout berechnet
Guaranteed Safe Checkout
PRODUCT DISCRIPTION:
If you are looking for household appliances at the best prices, don't miss the Superautomatic Coffee Maker Philips Series 2200 EP2230/10 Black 1500 W 15 bar 1,8 L and a wide selection of small household appliances!
  • Product with plug: Yes
  • Type of plug: Plug EU
  • Colour: Black
  • Characteristics:
    • Removable drip tray
    • Removeable water tank
    • Easy to clean
    • Water level indicator
  • Energy classification: A
  • Power: 1500 W
  • Voltage: 230 V
  • Pressure: 15 bar
  • Frequency: 50 Hz