Men's Sunglasses Police S1957-58ABRM ø 58 mm
Impuesto incluido. Los gastos de envío se calculan en la pantalla de pago.
Guaranteed Safe Checkout
PRODUCT DISCRIPTION:
If you like to show off the latest in fashion & complements and accessories are vital for your look, don't miss out on Men's Sunglasses Police S1957-58ABRM ø 58 mm! Show off the best brands of sunglasses.
  • Type: Men's Sunglasses
  • Protection: Protect against 100% of the UV rays (UV400)
  • Gender: Men
  • Material:
    • Polycarbonate
    • Injected
  • Lens material: Polycarbonate
  • Colour: Red
  • Lens Colour: Red
  • Includes: Includes the brand's case
  • Bridge: 17 mm
  • Legs: 145 mm
  • Lenses: ø 58 mm