Ladies' Sunglasses Porsche Design P8589-60B ø 60 mm
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Guaranteed Safe Checkout
PRODUCT DISCRIPTION:
If you like to show off the latest in fashion & complements and accessories are vital for your look, don't miss out on Ladies' Sunglasses Porsche Design P8589-60B ø 60 mm! Show off the best brands of sunglasses.
  • Protection: Protect against 100% of the UV rays (UV400)
  • Type: Ladies' Sunglasses
  • Gender: Lady
  • Lens material: Polycarbonate
  • Colour: Red
  • Material: Acetate
  • Includes: Includes brand case or cover
  • Bridge: 15 mm
  • Legs: 135 mm
  • Lenses: ø 60 mm