Ladies' Sunglasses Police SPL191-53KB1X Ø 53 mm
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Guaranteed Safe Checkout
PRODUCT DISCRIPTION:
If you like to show off the latest in fashion & complements and accessories are vital for your look, don't miss out on Ladies' Sunglasses Police SPL191-53KB1X Ø 53 mm! Show off the best brands of sunglasses.
  • Type: Ladies' Sunglasses
  • Gender: Lady
  • Protection: Protect against 100% of the UV rays (UV400)
  • Lens material: Polycarbonate
  • Colour: Green
  • Material: Metal
  • Lens Colour: Green
  • Includes: Includes the brand's case
  • Bridge: 16 mm
  • Legs: 135 mm
  • Lenses: Ø 53 mm