Men's Sunglasses Carrera CARRERA-1057-S-08A64M9 Ø 64 mm
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Guaranteed Safe Checkout
PRODUCT DISCRIPTION:
If you like to show off the latest in fashion & complements and accessories are vital for your look, don't miss out on Men's Sunglasses Carrera CARRERA-1057-S-08A64M9 Ø 64 mm! Show off the best brands of sunglasses.
  • Gender: Men
  • Protection: Protect against 100% of the UV rays (UV400)
  • Type: Men's Sunglasses
  • Lens material: Polycarbonate
  • Colour: Black
  • Material: Acetate
  • Lens Colour: Grey
  • Includes: Includes brand case or cover
  • Bridge: 11 mm
  • Legs: 135 mm
  • Solar filter: Class 3
  • Lenses: Ø 64 mm