Ladies' Sunglasses Police SPL190M-54I20X ø 54 mm
Sold out
If you like to show off the latest in fashion & complements and accessories are vital for your look, don't miss out on Ladies' Sunglasses Police SPL190M-54I20X ø 54 mm! Show off the best brands of sunglasses.
  • Type: Ladies' Sunglasses
  • Gender: Lady
  • Protection: Protect against 100% of the UV rays (UV400)
  • Lens material: Polycarbonate
  • Colour:
    • Blue
    • Purple
  • Material: Metal
  • Lens Colour: Blue
  • Includes: Includes the brand's case
  • Bridge: 15 mm
  • Legs: 135 mm
  • Lenses: ø 54 mm