Ladies' Sunglasses Tous STOB86-54W47X ø 54 mm
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Guaranteed Safe Checkout
PRODUCT DISCRIPTION:
If you are looking for new market trending items, we present the Ladies' Sunglasses Tous STOB86-54W47X ø 54 mm!
  • Type: Ladies' Sunglasses
  • Gender: Lady
  • Protection: Protect against 100% of the UV rays (UV400)
  • Lens material: Polycarbonate
  • Colour:
    • Blue
    • Grey
  • Material: Plastic
  • Includes: Includes brand case or cover
  • Bridge: 18 mm
  • Legs: 135 mm
  • Lenses: ø 54 mm